Charita Česká republika

Recepční

Praha, Vinohrady Plný úvazek co možná nejdříve výběrové řízení
Kontaktní osoba
Martina Stehnová

HR generalista
Tel.: 731 679 100 E-mail: martina.stehnova@charita.cz

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční pro objekt v pražských Vinohradech ve vlastnictví Charity Česká republika. Charita Česká republika prostřednictvím vlastních zdrojů z provozu hotelu a školicího střediska Marianeum podporuje projekty pomáhající lidem v tísni, ohrožení a v nouzi v České republice, realizuje humanitární pomoc a rozvojovou spolupráci v řadě světových regionů, koordinuje a realizuje pomoc při katastrofách a živelných pohromách.

Pokud je toto i Vaše cesta a láká Vás být součástí skvělého týmu v jedné z největších neziskových organizací v Česku, pak neváhejte a zašlete nám své CV. Nezapomeňte prosím ani na motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Náplň práce:

  • Pravá ruka manažera hotelu
  • Úzká spolupráce s klienty a hosty
  • Kontrola připravenosti hotelu na daný den (uklizené pokoje, připravené školicí místnosti atd.)
  • Komunikace s klienty, kontaktní osoba pro kontraktory
  • Administrativní práce spojená s provozem hotelu
  • Vyřizování e-mailové komunikace
  • Příprava návrhů nabídek pro nové, stávající a poptávající klienty
  • Spolupráce s účetním oddělením
  • Zodpovědný za plynulý chod recepce
  • Delegování úkolů recepčním
  • Kontrola dodržení časových termínů

Požadavky:

  • SŠ, OŠ
  • uživatelská znalost PC
  • zdravotní průkaz
  • spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • proaktivní klientský přístup
  • komunikační znalost AJ
  • znalost dalšího jazyka výhodou
  • zkušenosti z hotelového provozu výhodou
  • předešlá zkušenost s prací v recepci výhodou

Typ úvazku:

  • Práce na HPP
  • Směnný provoz (8mi hodinové směny)

Délka pracovního poměru:

  • na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní neziskové organizace se seriózním přístupem
  • mzdu vždy ve výplatním termínu, zaplacené víkendy i svátky
  • příjemný a přátelský kolektiv, který chce táhnout za jeden provaz J
  • 5 týdnu dovolené
  • 2 dny sick days
  • příspěvek na stravné
  • bonusy/prémie
  • vzdělávací kurzy/ školení (chceme tě podporovat v osobním i profesním rozvoji),
  • firemní akce/ mimo firemní akce, můžeš získat zkušenosti při spolupráci s ostatními kolegy
  • možnost podílet se aktivně na rozvoji hotelu

Pokud Vás tento inzerát zaujal, pošlete nám svůj životopis v ČJ společně s krátkým motivačním dopisem prostřednictvím našeho formuláře.

Těšíme se na Vás! :)

Marianeum Hotel a Školicí středisko